ODKAZY NA CVIČNÉ TESTY

Na soutěž můžete využít sadu cvičných testů (ZDE), které jsme pro Vás připravili na platformě Kahoot!. Cvičné testy můžete využít pro společnou práci ve třídě nebo k samostatnému procvičování.

  • Pokud chcete cvičný test spustit v rámci vyučování a vyplňovat ho společně se studenty nebo jim chcete zadat test pro domácí procvičování, pak si vytvořte bezplatnou registraci na platformě Kahoot! Otázky lze žákům promítat ve třídě a studenti mohou odpovídat buď každý na svém chytrém mobilním zařízení nebo v týmech. Pro žáky můžete také připravit "výzvu" pro domácí procvičování a sledovat její splnění. Podrobné návody Jak se registrovat na platformě Kahoot! (odkaz na návod) a Jak na platformě Kahoot! spustit cvičný test nebo zadat "Výzvu" (odkaz na návod) najdete na uvedených odkazech.

  • Studenti se mohou připravovat také samostatně, nemusí se nikde registrovat - na hru využijí PIN kódy, které jsou uvedeny u každého cvičného testu. Pokud chcete spustit cvičný test na PC, přejděte na stránku www.kahoot.com. Vpravo nahoře klikněte na ikonu "Play" a zadejte PIN kód zvoleného testu. Pro procvičování na tabletu nebo chytrém mobilním telefonu si stáhněte aplikaci Kahoot!. Po otevření aplikace zvolte tlačítko "JOIN" a zadejte PIN kód zvoleného testu. Poté se Vám cvičný test spustí.

11. Příprava na soutěž EMQ - #11 - test z mezinárodního fin. 2019 - CZ

14. Příprava na soutěž EMQ - #14 - test z mezinárodního fin. 2019 - CZ

17. Příprava na soutěž EMQ - #17 - otázky z mezinár. finále EMQ 2018 - CZ

18. Příprava na soutěž EMQ - #18 - otázky z mezinár. finále EMQ 2019 - CZ

19. Příprava na soutěž EMQ - #19 - otázky z mezinár. finále EMQ 2019 - CZ

20. Příprava na soutěž EMQ - #20 - otázky z mezinár. finále EMQ 2020 - CZ

21. Příprava na soutěž EMQ - #21 - otázky z mezinár. finále EMQ 2021 - CZ

25. Příprava na soutěž EMQ - #25 - otázky z mezinár. finále EMQ 2022 - CZ

28. Příprava na soutěž EMQ - #28 - otázky z mezinár. finále EMQ 2023_CZ